O nás

Hodinová dílna DIY Praha již není v provozu. 

IMG_7078DIY Praha

Náš cíl

Smyslem naší víceúčelové dílny je vytvořit tvůrčí prostor otevřený spolupráci, který uspokojí potřeby každého, kdo chce uskutečnit svůj projekt, bez ohledu na úroveň dovedností.

Popis

DIY Praha je dílna kompletně vybavená nářadím a zařízením pro řemeslné a umělecké práce všeho druhu, zejména se dřevem a s kovy. Pokud potřebujete cokoli upravit, dokončit či přizpůsobit, opravit své jízdní kolo, motorku či auto, my máme nářadí a prostor, které vám to umožní.

Hodinová dílna je určena pro profesionální řemeslníky, kutily i amatéry, kteří se do svého prvního projektu teprve chystají pustit. Pro ty, kteří nemají vybavení a prostor, ale přesto by rádi vytvářeli věci svýma vlastníma rukama, za větší či menší (či vůbec žádné) podpory, kterou na odborné úrovni DIY Praha nabízí. Každý zde může převést svou představu z návrhu do reality, bez ohledu na to, jestli mu to bude trvat pár hodin nebo pár měsíců. My mu k tomu poskytneme prostor, nářadí a odbornou pomoc. Těm, kteří se chtějí naučit pracovat s tím či oním nářadím nebo si chtějí osvojit novou dovednost, poskytneme potřebná vysvětlení a instrukce. Naše prostory využívají i řemeslníci a umělci k pořádání kurzů ve svém oboru. Naším cílem je vytvořit tvůrčí atmosféru, ve které se vaše sny změní v realitu, k čemuž vám poskytneme vše, co potřebujete v rozvrhu, který se přizpůsobí vašim časovým možnostem.

Společnost DIY Praha s.r.o., IČ 242 44 881, se sídlem Praha 9, Lihovarská 1060/12, 190 00 je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, spisová značka C196814.