Novinky Červenec 2016 – ZAHAJOVACÍ PÁRTY…už tuto sobotu!

Co vás čeká na Zahajovací párty
party 1Snad už všichni vědí, že v pondělí 18. 7. znovuotevřeme naši dílnu v novém rozšířeném prostoru na Kolbence, a že v sobotu předtím chystáme velký večírek pro všechny naše příznivce, kutily amatéry i profesionály: Zahajovací párty.
Pokud vám pozvání uteklo, neváhejte a přijďte do DIY Praha dílny na Kolbenově ulici v sobotu 16. července od 18 hodin! Vstup je zdarma.

Hned 3 kapely a 2 DJs budou hrát až do noci: Hlupi Geniovia(SVK/NLD/PHL/USA), Bryan Gandola (PHL), Funkshmakers (CZE), DJ Psyrix (CZE) and DJ Johny Klugar (CZE).
PARTY 2

Od 18 hodin se můžete zúčastnit workshopu, kde vás Jakub z Artwise zasvětí do tajů graffitti. Spolu nám pak pomocí sprejů vyzdobíte zdi dílny.

Na baru se na vás budou těšit vychlazená piva z Vinohradského pivovaru, piva Tambor, Cider Magnettic Apple, vína od drobných moravských vinařů a domácí limonády.

V průběhu večera proběhne i malá tombola se zajímavými cenami pro kutily a večer také vyhlásíme vítěze soutěže Burza nápadů a předáme jim ceny – poukazy na pravidelné členství na 1 měsíc. Pokud byste se chtěli ještě do této soutěže zapojit, termín pro zaslání přihlášek je poledne ve čtvrtek 14. 7.

Přijďte se pobavit a potkat skvělé lidi. Těšíme se na vás!

Připravujeme nové kurzy
box2to3Zájem o naše kurzy je veliký, což nás opravdu moc těší. Děkujeme! Usnout na vavřínech ale nehodláme. Často se ptáte na další kurzy práce se dřevem a již brzy je najdete v našem programu.

Kurz Základy práce se dřevem, kde se spousta z vás naučilo obsluhovat naše elektrické pily a naformátovat si tak materiál, bude doplněn o Základy práce se dřevem 2, kde se dozvíte o možnostech truhlářských spojů, které si sami vyzkoušíte zhotovit.

painting2to3Už dnes se můžete přihlásit také na sérii kurzů zaměřených na povrchové úpravy. Tato třídílná série bude zatím vedena jen v anglickém jazyce, proto veškeré informace o ní najdete na našem webu pouze v angličtině.

Děkujeme vám za všechny vaše postřehy a připomínky, jsou pro nás moc důležité. Přejeme krásné léto a na viděnou v dílně!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *