Soutěž BURZA NÁPADŮ

Už brzy budeme fungovat v rozšířených prostorech a než všechno připravíme, abyste se u nás mohli zase umazat od práce, budete si moci na 3 týdny odpočinout. Pokud se vám však odpočívat nechce a máte strach, že za tu dobu zakrníte, přihlaste se do naší soutěže „Burza nápadů“ ?

IMG_2388_bulbChceme touto soutěží inspirovat ty, kteří nosí v hlavě nápad nebo představu výrobku, který by u nás zrealizovali, a ne a ne jej dostat na papír. Teď je ten správný čas začít navrhovat! Současně doufáme, že soutěžními návrhy budou inspirováni zase ti, kteří by něco vyrobit chtěli, ale stále nevědí co.

Pokud se rozhodnete zkusit své štěstí, můžete vyhrát PRAVIDELNÉ ČLENSTVÍ (tj. 20 hodin práce v dílně a další benefity) v měsíci do konce roku 2016, který si sami zvolíte.

Účast v soutěži zahrnuje dva kroky: přihlášení a potvrzení účasti. Přihlásit se můžete tak, že nám na email eva@diypraha.cz pod heslem BURZA NÁPADŮ pošlete svůj soutěžní návrh, ve kterém zpracujete výrobek, který byste u nás sami chtěli zhotovit. Může to být náčrtek od ruky nebo návrh připravený v nějakém grafickém programu. Důležité je, aby se návrh vešel na jednu straIMG_2303nu velikosti A4 a současně, aby soubor, který nám emailem pošlete, nebyl větší než 5MB. Také nezapomeňte na samotný návrh připsat své jméno, název výrobku a stručný popis.

Soutěžní návrhy posílejte do 12:00 (poledne) 14. července 2016.

Druhým krokem je potvrzení účasti v soutěži. Svou účast nám potvrdíte tím, že nám v sobotu 16. července do 19:00 předáte výtisk svého soutěžního návrhu a poté budete přítomni při vyhlašování vítězů v závěru večera.

designs_exportVýherci budou dva. O prvním rozhodne odborná porota v čele s Hankem Dukem v pátek 15. 7. Porota bude hodnotit originalitu nápadu, zpracování návrhu a proveditelnost. Druhý výherce bude zvolen v sobotu 16. 7. veřejným hlasováním. Všechny potvrzené soutěžní návrhy v dílně vystavíme a hlasovat pro ten nejzajímavější mohou všichni návštěvníci naší sobotní Zahajovací párty. Oba výherci budou vyhlášeni a ceny jim předány v závěru večera.

Přejeme hodně inspirace!

Pravidla soutěže naleznete zde.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *