Novinky Červen 2016 – ZVEME VÁS NA PÁRTY!

Zatímco si budete užívat prázdniny, skřítkové z DIY budou kmitat

IMG_2324Dobré zprávy – nové prostory už jsou skoro hotové! K poslednímu kroku, kterým je rozšíření do zbytku prostor na celkových 1.000 m2, nám zbývá jen několik úprav. Ovšem je tu malý háček. Musíme kvůli tomu dílnu na 3 týdny zavřít. Nepochybujeme však, že to čekání za větší prostory a další nové vybavení vskutku stojí.

Poslední příležitost k práci bude neděle 26. 6. Pak si můžete dát nohy nahoru a do práce se pustíme my.

Pracovat můžete přijít hned po párty v pondělí 18. 7. Pokud máte zájem k nám přijít pracovat co nejdříve po znovuotevření, dejte nám vědět. Nachystáme vám, co bude potřeba.

Zahajovací párty

IMG_2350Přijďte s námi oslavit naše zahnízdění na Kolbence! Jste srdečně zváni na ZAHAJOVACÍ PÁRTY, kterou pořádáme v prostorách naší dílny v sobotu 16. července. Těšte se na skvělé lidi, pohodovou hudbu a tombolu se zajímavými cenami. Tekuté občerstvení je zajištěno.

A pokud se přihlásíte do soutěže Burza nápadů, na tuto párty prostě přijít musíte 🙂

Soutěž Burza nápadů

IMG_2303Nápad je počátek. Pokud máte nápad, představu výrobku, který byste chtěli v dílně DIY Praha zrealizovat, přeneste nápad na papír, naskenujete a pošlete na adresu eva@diypraha.cz pod heslem BURZA NÁPADŮ. Vaše návrhy můžete posílat do poledních hodin čtvrtku 14. července 2016. Dva výherci získají PRAVIDELNÉ ČLENSTVÍ v měsíci do konce roku 2016, který si sami zvolí.

Prvního z výherců zvolí odborná porota v čele s Hankem Dukem už v pátek 15. 7. Porota bude hodnotit originalitu nápadu, zpracování návrhu a proveditdesigns_exportelnost. Druhý výherce bude zvolen veřejným hlasováním návštěvníků zahajovací párty v sobotu 16. 7. 2016.

Hank říká: „Když to umíš nakreslit, zvládneš to udělat.“ Tak neváhejte a pusťte se do díla.

Více informací a pravidla soutěže naleznete zde.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *