Novinky Květen 2016 – Ano, máme otevřeno!

 

Na Kolbenově už máme otevřeno!

Po několikaměsíční uzávěrce voláme: Sláva! Máme otevřeno! Stále zabydlujeme a zútulňujeme nové prostory na Kolbence, ale už teď můžete přijít pracovat na svých projektech.

Otevírací doba je zatím upravená, to znamená, že můžete práci plánovat na všední dny a sobotu od 9 do 21 hodin a neděli od 12 do 19 hodin.

Nezbytná je rezervace času předem a to tak, že nás kontaktujete na email eva@diypraha.cz nebo na telefon +420 777 730 680. Odpovíme Vám, co nejdříve zvládneme.

Aktuální kurzy

Pokud jste v minulosti nestihli některý z našich tradičních kurzů (Základy práce se dřevem, Základy práce s kovem, Svařování, Sítotisk), opět máte příležitost se jich zúčastnit, přiučit se tak novým kouskům a seznámit se s dílnou. Kurzy jsou vedeny buď v anglickém nebo českém jazyce a jsou plánovány tak, aby každý měsíc proběhl každý z uvedených kurzů v obou jazycích.

Nově u nás také najdete kurzy Natálie Mikešové, ke které se můžete přihlásit na kurz Razítkového tisku na textil nebo Základy šití.

Aktuální kurzy najdete na naší webové adrese: http://www.diypraha.cz/activities/

Členský systém

Poporostli jsme zkušenostmi, početně i v prostoru a zavedení členského systému vnímáme jako součást dalšího zlepšování našich služeb. V úspěšných tvůrčích dílnách po celém světě jsme našli inspiraci v podpoře místní tvůrčí komunity. S nárůstem uživatelů dílny a rozšířením nabídky nářadí a činností je tedy vzdělávání našich lidí dalším krokem. Ti, kteří potřebují přijít jednorázově něco vyrobit, mohou stále využít hodinový pronájem, ovšem při rezervování a využití dílny dáme našim členům přednost.

Členové mohou zdarma využívat společenskou část dílny, prostory a vybavení pro kreslení a design a sdílenou co-workingovou část. Členové dále mají slevy na veškeré služby a na pořádané kurzy. Každý člen také může jednou měsíčně využít svou slevu na kurzovné a přihlásit jinou osobu – nečlena.

Na výběr je několik variant členství podle toho, kolik v dílně hodláte strávit času. Jednotlivé typy jsou navrženy tak, aby vyhovovaly různým potřebám uživatelů, a daly se střídat v měsíčních intervalech. Další informace najdete na odkazu: http://www.diypraha.cz/clenstvi-info/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *