Novinky Únor 2016 – DIY Praha se zabydluje!

 

Stěhujeme se do nových prostor na Kolbence

DSC_0860Po všech těch změnách v minulých měsících se nám podařilo najít nový domov. Děkujeme všem za odpovědi na náš dotazník a za zaslané tipy, rady a za projevenou podporu.

Naše nová dílna je pár kroků (60 metrů) od zastávky metra Kolbenova, přímo naproti známému blešímu trhu. Je to sice trochu z centra, ale zase snadno dostupné veřejnou dopravou. Ani přijet s autem není problém, parkování je možné přímo u dílny.

V minulosti byly prostory využívány pro kovovýrobu a truhlařinu, takže musíme udělat jen malé úpravy, abychom spustili provoz těchto dvou typů práce. Rozsah nabízeného nářadí a služeb zůstává stejný a navíc plánujeme doplnit vybavení a rozšířit okruhy činností.

DSC_0818
Nové prostory

V následujících pár týdnech zveřejníme program kurzů a s omezeným provozem plánujeme začít 18. března. Informace budou jako vždy na stránkách. Máte-li otázky, dejte vědět!

Doufáme, že se vám bude nová dílna líbit a již brzy si společně umažeme ruce při práci.


Hledají se řemeslníci

DSC_0726Chceme rozšířit poskytované služby a přilákat řemeslníky, kteří by s námi sdíleli naše nové prostory. Proto nabízíme vedle využívání vybavení naší dílny i uzavřené dílny/ateliéry o velikosti 15-30 m2 pro vlastní nářadí a práci, s možností vést vlastní kurzy.

Pokud je pro vás tato možnost zajímavá, napište nám na diypraha@gmail.com, sejdeme se a probereme co a jak.

Skladování pro členy 

KoIMG_0090usek od nové dílny jsme pořídili i 200 m2 skladu, který je našim členům k dispozici. Možností je spousta, ať už potřebujete někde uskladnit nedokončenou práci, materiál nebo věci z bytu po stěhování.

Zabezpečené skladování je možné pro pár kousků, které se vejdou na jednu paletu nebo i pro horu věcí co zaberou 10 m2. Pevně věříme, že se možnost skladování stane příjemným bonusem ke členství v DIY Praha.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *