Milanova zvukotěsná komora


Milan se s námi podělil o své zkušenosti z Hodinové dílny DIY Praha:

„Panely pro zvukotěsnou komoru jsem si chtěl vyrobit už léta. Mám doma studio a panely opravdu umožňují dosáhnout čistého zvuku bez ozvěn. Něco takového si ovšem nemůžete jen tak udělat doma. O DIY Praha jsem se doslechl z vyprávění a navíc jsem znal Michaela (Michael Pitthan, který v DIY mj. vede kurzy práce s kovy a sváření – pozn. DIY), který už v dílně vyrobil spoustu věcí. A tak jsem se rozhodl pustit se do svého projektu také.

[bscolumns class=“one_half“]Milan_Sound_Booth-3
[/bscolumns][bscolumns class=“one_half_last_clear“] „Upřímně řečeno, trvalo mi docela dlouho, než jsem došel od nápadu k vlastní realizaci. Jsem tak trochu lenoch. Potřeboval jsem nějaký čas na to, abych se rozhodl a skutečně dorazil do dílny a začal pracovat. Jsem také docela plachý a nemám moc rád neznámá místa. Proto jsem chtěl pracovat společně s Michaelem, kterého jsem znal z dřívějška. Po té, co jsem konečně začal už šlo všechno hladce a projekt jsem zvládl dokončit.       

 

 

„Na začátku jsem hledal informace na internetu. Našel jsem to, co jsem chtěl vyrobit a nalezenými odkazy se inspiroval při práci. Jak Hank tak Michael mi pomohli s výběrem materiálu i prací samotnou, bylo to společné úsilí a s výsledkem jsem opravdu spokojený. Doufám, že to bude fungovat. Možná se brzy vrátím s dalšími nápady, přemýšlel jsem o nějakém nábytku na míru pro studio nebo o nějakých hezkých kouscích do mojí nové kuchyně.”[/bscolumns][bscolumns class=“clear“][/bscolumns]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *